Copyright © 2022 "Hołek" Ośrodek Szkolenia Kierowców

  DOFINANSOWANIA DO KURSÓW

JORDANÓW

NOWY TARG

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "HOŁEK"

 

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Hołek" jest jednym z pierwszych prywatnych szkół jazdy na Podhalu. Firma funkcjonuje od 1983 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ówczesnego rynku w dziedzinie szkolenia kandydatów na kierowców firmę otworzył i prowadził Stefan Hołowczak - instruktor o bardzo dobrej opinii i znakomitym doświadczeniu pedagogicznym. Od 1997 roku ośrodek prowadza bracia Grzegorz i Tomasz Hołowczak, podtrzymując dobre imię i zainteresowania ojca - Stefana.

 

Atutem naszego Ośrodka jest wykwalifikowana kadra instruktorów - wykładowców, posiadających długoletni staż pedagogiczny. Nasze umiejętności dydaktyczne pozwalają na dostosowanie toku nauki do indywidualnych predyspozycji i potrzeb kursanta. Oferujemy obsługę na najwyższym poziomie, miłą i serdeczną atmosferę oraz duży wybór materiałów szkoleniowych. Sale wykładowe są bogato wyposażone w sprzęt audiowizualny i dydaktyczny. Kadra pracownicza zawsze gotowa jest do sprostania największym oczekiwaniom swoich klientów. Wysoki poziom merytoryczny instruktorów pozwala doprowadzić Państwa do egzaminu państwowego w sposób jak najbardziej efektywny i jak najmniej stresujący. Dążymy do tego, aby każda osoba mile wspominała szkolenie w naszym Ośrodku i zdała egzamin za pierwszym razem.

 

Ośrodek posiada duży plac manewrowy w Rabce - Zdrój (za "Siwym Dymem") dostosowany do najnowszych przepisów. Przeszkoliliśmy już z powodzeniem tysiące kierowców. Szkoła stawia sobie za cel wyszkolenie kierowców wyposażonych w najwyższą wiedzę i umiejętności z zakresu przepisów ruchu drogowego, techniki kierowania pojazdem, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, bezpiecznego, kulturalnego i pewnego prowadzenia pojazdu.

 

Nasz Ośrodek od 30-tu lat stawia na ciągły rozwój własny i doskonalenie programów i metod szkolenia. Od stycznia 2013 roku nasza placówka objęta została patronatem Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie. Patronat ITS nie tylko nobilituje nasz Ośrodek, ale przede wszystkim, stawiając wysokie wymagania, mobilizuje nas do inwestowania w nowe wyposażenie, wdrażanie nowych programów szkoleniowych, co zapewnia naszym kursantom najwyższą jakość i efektywność zajęć zarówno teoretycznych jak i praktycznych.

 

Jako jedyni w okolicy (na terenie powiatu suskiego, nowotarskiego i tatrzańskiego) posiadamy akredytację Małopolskiego Kuratorium Oświaty w Krakowie (2013r.). Akredytacja to potwierdzenie przez kuratora oświaty spełnienia przez Ośrodek określonych kryteriów jakości w zakresie kształcenia zgłoszonego do akredytacji. Uzyskanie akredytacji przez placówkę stanowi gwarancję osiągania i utrzymania wysokiej jakości świadczonych usług. Akredytacja - to przede wszystkim potwierdzenie jakości prowadzenia szkoleń na najwyższym poziomie. Mamy świadomość, iż kuratoryjna akredytacja to dla nas sposób na podniesienie wartości marketingowej naszej firmy i wzrost jej prestiżu. Dla naszych kursantów akredytacja jest gwarancją najlepszego kursu, spełniającego Ich oczekiwania. Ośrodek Szkolenia Kierowców posiadający akredytację kuratora oświaty jawi się jako placówka rzetelna i wiarygodna. Kolejnym zaszczytnym dla Nas tytułem jest posiadanie statusu SUPER OSK (2013 r.). SUPER OSK znacząco różni się od standardowego Ośrodka Szkolenia Kierowców. Aby otrzymać ten prestiżowy tytuł należy spełnić wysokie wymagania.

 

 

Naszymi atutami są:

 

  • szkolenia dla kierowców od ponad 30 lat!,

  • szeroka oferta kursów na każdą kategorię prawa jazdy (AM, A1, A2, A, B1, B, BE, C, CE, D),

  • odpowiednie warunki lokalowe – w pełni wyposażone sale szkoleniowe,

  • plac manewrowy dostosowany do najnowszych przepisów,

  • nowa, rozbudowana flota pojazdów szkoleniowych,

  • wykwalifikowana kadra dydaktyczna z wieloletnim doświadczeniem,

  • Akredytacja Małopolskiego Kuratorium Oświaty.

 

 

Super OSK ma być wyznacznikiem jakości i profesjonalizmu dla mniejszych ośrodków szkolenia kierowców. Dokładamy wszelkich starań, aby szkolenia odbywały się na najwyższym poziomie. Tytuł ten mobilizuje nas do ciągłego rozwoju, a to wszystko dla Naszych Kursantów!

 

REFERENCJE

PLAC MANEWROWY

TEAM

BIURA

O NAS

O NAS

PRAWO JAZDY

DOKUMENTY

KONTAKT

KURSY ZAWODOWE

ZAPRASZAMY