ma być wyznacznikiem jakości i profesjonalizmu dla mniejszych ośrodków szkolenia kierowców. Dokładamy wszelkich starań, aby szkolenia odbywały się na najwyższym poziomie. Tytuł ten mobilizuje nas do ciągłego rozwoju, a to wszystko dla Naszych Kursantów!

SUPER OSK

O NAS

DLA KURSANTA

KONTAKT

SZKOLENIA ZAWODOWE - GRZEGORZ HOŁOWCZAK

FIRMA

BIURA

TEAM

PLAC MANEWROWY

REFERENCJE

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "HOŁEK"

 

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Hołek" jest jednym z pierwszych prywatnych szkół jazdy na Podhalu. Firma funkcjonuje od 1983 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ówczesnego rynku w dziedzinie szkolenia kandydatów na kierowców firmę otworzył i prowadził Stefan Hołowczak - instruktor o bardzo dobrej opinii i znakomitym doświadczeniu pedagogicznym. Od 1997 roku ośrodek prowadza bracia Grzegorz i Tomasz Hołowczak, podtrzymując dobre imię i zainteresowania ojca - Stefana.

 

Atutem naszego Ośrodka jest wykwalifikowana kadra instruktorów - wykładowców, posiadających długoletni staż pedagogiczny. Nasze umiejętności dydaktyczne pozwalają na dostosowanie toku nauki do indywidualnych predyspozycji i potrzeb kursanta. Oferujemy obsługę na najwyższym poziomie, miłą i serdeczną atmosferę oraz duży wybór materiałów szkoleniowych. Sale wykładowe są bogato wyposażone w sprzęt audiowizualny i dydaktyczny. Kadra pracownicza zawsze gotowa jest do sprostania największym oczekiwaniom swoich klientów. Wysoki poziom merytoryczny instruktorów pozwala doprowadzić Państwa do egzaminu państwowego w sposób jak najbardziej efektywny i jak najmniej stresujący. Dążymy do tego, aby każda osoba mile wspominała szkolenie w naszym Ośrodku i zdała egzamin za pierwszym razem.

 

Ośrodek posiada duży plac manewrowy w Skawie dostosowany do najnowszych przepisów. Przeszkoliliśmy już z powodzeniem tysiące kierowców. Szkoła stawia sobie za cel wyszkolenie kierowców wyposażonych w najwyższą wiedzę i umiejętności z zakresu przepisów ruchu drogowego, techniki kierowania pojazdem, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, bezpiecznego, kulturalnego i pewnego prowadzenia pojazdu.

 

Nasz Ośrodek od 30-tu lat stawia na ciągły rozwój własny i doskonalenie programów i metod szkolenia. Od stycznia 2013 roku nasza placówka objęta została patronatem Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie. Patronat ITS nie tylko nobilituje nasz Ośrodek, ale przede wszystkim, stawiając wysokie wymagania, mobilizuje nas do inwestowania w nowe wyposażenie, wdrażanie nowych programów szkoleniowych, co zapewnia naszym kursantom najwyższą jakość i efektywność zajęć zarówno teoretycznych jak i praktycznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naszymi atutami są:

 

  • szkolenia dla kierowców od ponad 30 lat!

  • szeroka oferta kursów na każdą kategorię prawa jazdy (AM, A1, A2, A, B1, B, BE, C, CE, D)

  • odpowiednie warunki lokalowe – w pełni wyposażone sale szkoleniowe

  • plac manewrowy dostosowany do najnowszych przepisów

  • nowa, rozbudowana flota pojazdów szkoleniowych

  • wykwalifikowana kadra dydaktyczna z wieloletnim doświadczeniem

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2024 "Hołek" Ośrodek Szkolenia Kierowców